~DuLcE MaRiA RbD~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~DuLcE MaRiA RbD~

Forum za najveć, , , e fanove Dulce Marie
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Da li ste za mars da se ne raspadne RBD?

Ići dole 
+3
~Admin~Dulce~Ivana~
VladaEmma
InAlOvEsAnY
7 posters
AutorPoruka
InAlOvEsAnY
~SAZNAJESH ZA DULCE~



Broj poruka : 6
Datum upisa : 14.08.2008

Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Empty
PočaljiNaslov: Da li ste za mars da se ne raspadne RBD?   Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Icon_minitimeSub Avg 16, 2008 6:29 pm

Ovo je moguce izvesti,mada naravno za svako javno okupljanje potrebna je dozvola policije sto je najmanji problem.Najveci problem predstavlja cinjenica da su svi iz razlicitih gradova,a da bi se protest trebao odrzati u Beogradu,jer je to ipak glavni grad.Nekome je pak problem jer su dosta mladji pa bi im roditelji pravili problem zbog toga sto je veoma opasno da puste dete samo u BG na neki protest...Tako da imam ideju,kako bi iole olaksala problem...Mislim da bi svi fanovi trebali da se skupe prvo u svom gradu recimo 3 sata pre protesta u BG-u i da organizovano zajedno odu u BG,i naravno zajedno da se vrate...Protest bi pocinjao oko 14-15 h kao i u ostalim drzavama,dok bi se svi u svom gradu skupili oko 11-12h...Sto se tice garderobe,bitno je jedino da budemo u istoj boji da se tako izrazim zbog prepoznatljivosti.Suvise je malo vremena da bi neko nabavljao majicu sa printom,stoga smatram da oni koji imaju majicu sa printom RBD-a neka je obuku,a oni koji nemaju jednostavno da obuku nesto belo odgore(mislim da svako od nas ima belu majicu,kosulju,bilo sta),a dole recimo farke...Tako nesto.Jer nije bitno sta nam je napisano na majici,vec sta nam je u srcu,a to je velika ljubav koju zelimo da im pokazemo.Sve bi bilo snimano,neko ko zivi u BG-u bi poneo kasetofon na baterije i CD sa njihovim pesmama,sto bismo mozda pustali posle marsa na kalemegdanu gde bismo snimili nase trenutke-kako pevamo,igramo ,zabavljamo se...Jako je bitno da im pokazemo da su od nas stvorili porodicu koja je slozna i koja se voli zahvaljujuci njima...Sta mislite o predlogu?I da li je u vasem slucaju ovo izvodljivo?
_________________
Nazad na vrh Ići dole
VladaEmma
*~DULCE FAN~*
VladaEmma


Broj poruka : 118
Datum upisa : 02.08.2008
Godina : 30
Lokacija : Kragujevac

Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za mars da se ne raspadne RBD?   Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Icon_minitimeNed Avg 17, 2008 3:48 am

Ja mislim da je OK ali nema sanse da se izvede!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.emmawatson.forum.st
~Admin~Dulce~Ivana~
*~ADMIN~*
*~ADMIN~*
~Admin~Dulce~Ivana~


Broj poruka : 417
Datum upisa : 01.08.2008
Godina : 28
Lokacija : Sa Dul i Uckerom!!!

Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za mars da se ne raspadne RBD?   Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Icon_minitimePon Avg 18, 2008 2:02 am

Slažem se sa Vladom
Nazad na vrh Ići dole
http://dulcerbd4ever.niceboard.net
***Dulce Alexandra***
~SAZNAJESH ZA DULCE~
***Dulce Alexandra***


Broj poruka : 32
Datum upisa : 11.08.2008

Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za mars da se ne raspadne RBD?   Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Icon_minitimePon Avg 18, 2008 8:20 am

Dobar predlog, ali ja ne mogu, zato sto prekosutra idem na more, a i nisam iz BG-a! ! ! !
Nazad na vrh Ići dole
~*KiKkY_aNn!e*~
~SAZNAJESH ZA DULCE~
~*KiKkY_aNn!e*~


Broj poruka : 81
Datum upisa : 19.08.2008
Godina : 28
Lokacija : Siempre con Dul & Anny!

Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za mars da se ne raspadne RBD?   Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Icon_minitimeUto Avg 19, 2008 9:07 am

Mene moji ne bi pustili...
Sry...
Nazad na vrh Ići dole
InAlOvEsAnY
~SAZNAJESH ZA DULCE~



Broj poruka : 6
Datum upisa : 14.08.2008

Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za mars da se ne raspadne RBD?   Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Icon_minitimeSre Avg 20, 2008 6:56 am

Ovako...ne brinite se za kameru i snimanje to je sve organizovano.Posto ste se svi dvoumili vezano za protest-HEFCA je donela sledecu odluku u vezi toga-protest ce biti pretvoren u SASTANAK FANOVA...na tom sastanku cemo se svi upoznati,druziti,pevati i kamerom ce biti zabelezeni najlepsi trenutci.Sto se tice boje majica odlucili smo se ipak za simbolicno-crnu,crvenu ili belu koju god boju hocete(nije bitan print)...Snimak ce biti postavljen na youtube svakako,ali smo morali da uskladimo zelje RBD-a sa nasim zeljama...Bice nam sigurno zanimljivo,upoznacemo se naravno a to je ono sto smo skoro svi zeleli..Molim vas da ovo javite gde god mozete!
Takodje sam otvorila temu na Univisionu vezanu za ovo,pa vas molim da ostavljate komentare kako bi tema ostala na vrhu(mozda je Any vidi)...Besos bbs
http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=anahi&message.id=10207968
Nazad na vrh Ići dole
~*KiKkY_aNn!e*~
~SAZNAJESH ZA DULCE~
~*KiKkY_aNn!e*~


Broj poruka : 81
Datum upisa : 19.08.2008
Godina : 28
Lokacija : Siempre con Dul & Anny!

Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za mars da se ne raspadne RBD?   Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Icon_minitimeSre Avg 20, 2008 12:33 pm

Ljudi, ne smemo da protestujemo!!
RBD su objawili da ne zele protest!
To tje samo da pogorsha situacija!
Anahi tje ispasti najwetji kriwac!
Protest ne dolazi u obzir!
Nazad na vrh Ići dole
InAlOvEsAnY
~SAZNAJESH ZA DULCE~



Broj poruka : 6
Datum upisa : 14.08.2008

Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za mars da se ne raspadne RBD?   Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Icon_minitimeSre Avg 20, 2008 12:44 pm

Pa nece biti protesta...Nego ce biti sastanak fanova...Fanovi ce se upoznati ,pricati i druziti se ,necemo protestovati...Posetite ovaj topic na univisionu vezano za sastanak i ostavljajte sto vise komentara mozda ih annie vidi!
http://foro.univision.com/univision/board/message?board.id=anahi&message.id=10207968
Nazad na vrh Ići dole
LiL95
*~DULCE FAN~*
LiL95


Broj poruka : 189
Datum upisa : 23.08.2008
Godina : 29
Lokacija : BG SRBIJA

Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za mars da se ne raspadne RBD?   Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Icon_minitimeUto Avg 26, 2008 5:10 am

mislim da to nije tako lako izwodljiwo pogotowo za one koji nisu iz bg-a! a ako rbd ne zeli protest i ako su cwrsto odlucili da ne budu wise grupa,sumnjam da mi tu mozemo nesto da promenimo No
Nazad na vrh Ići dole
RBDKika
~SAZNAJESH ZA DULCE~
RBDKika


Broj poruka : 16
Datum upisa : 25.10.2008
Godina : 28
Lokacija : 7. nebo

Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za mars da se ne raspadne RBD?   Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Icon_minitimeSub Okt 25, 2008 4:10 pm

nisam sigurna.............moji bi poludeli
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li ste za mars da se ne raspadne RBD?   Da li ste za mars da se ne raspadne RBD? Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li ste za mars da se ne raspadne RBD?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Peticija da se RBD ne raspadne!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~DuLcE MaRiA RbD~ :: DULCE MARIA :: NOVOSTI O DULCE-
Skoči na: